Dacia Sandero

 
Fiat Seicento

 
Hyundai Atos


Daewoo Matiz


Fiat Panda


Kia Picanto


Renault Twingo


Suzuki Jimny


Fiat Doblo


Hyundai i10

Thassos - mapa ostrova

Thassos Map

Kontakty

National Friend Car Rental
půjčovna aut Thassos

Tel: 725 471 327
Email:
pujcovna@thassos-pujcovna.cz

Thassos - odkazy na zajímavé stránky

Stránky o Řecku

Thassos v detailech

Asi největší a nejrozsáhlejší web o ostrově Thassos jsou stránky Řecko v detailech. Najdete zde nejen informace o Thassosu, ale i o všech dalších ostrovech, na které se z Česka jezdí na dovolenou. Jsou zde nejen tisíce fotografií, cestopisy, rady a tipy na výlety, ale i zde můžete výhodně koupit zájezdy od všech CK, které na Thassos jezdí. Pokud si nejste jisti svým výběrem místa dovolené nebo hotelu, rádi a ochotně Vám zde se vším poradí.

Počasí na ostrově Thassos

Stránky Thassos - počasí Vám přináší užitečných a zajímavých informací hned několik. Samozřejmě je zde předpověď na 14 dní. Je zde i teplota moře. Ale je zde také historie počasí, kde si můžete zadat třeba loňské nebo předloňské datum a zjistit, jak bylo o dovolené ve Vašem termínu v letech minulých.

Řecko - půjčovny

Na stránce Řecko půjčovny aut, skútrů a motocyklů najdete orientační přehled půjčoven na jednotlivých řeckých ostrovech. Samozřejmostí jsou také základní informace o půjčování aut, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat ...

Řecko extra

Stránky Řecko extra jsou jednoduché stránky se základními informacemi a tipy na vybrané hotely, apartmány a studia

 

Další půjčovny aut s možností domluvy česky

Půjčovna skútrů, motocyklů a kol

Pokud si myslíte, že auto nevyužijete, a chtěli byste jen nějaké malé a levné vozítko, koukněte se na na půjčovnu skútrů a motocyklů Thassos Motozagoz.

Autoway Kréta

Tato půjčovna aut na Krétě nabízí nulovou spoluúčast a dovoz do hotelu je samozřejmě zdarma.

AutoTour Rhodos

Půjčovna aut Rhodos nabízí jen auta, ale mají příjemné ceny, auto zdarma přistaví až k hotelu a pojištění je komplet s nulovou spoluúčastí.

Top Cars Korfu

Top Cars je půjčovna aut na Korfu. Dopručujeme především kvůli nízkým cenám, dovozu k hotelu zdarma a kompletní pojištění.

Aris Lefkada

Tato půjčovna aut na Lefkadě založila svoji českou pobočku v roce 2008, ale funguje naprosto spolehlivě.

 

Další cestovatelské stránky

Pokud přemýšlíte i o jiné destinaci, než je Thassos nebo obecně Řecko, zkuste třeba stránky o zemích jako je Bulharsko nebo Turecko. Případně, pokud chcete někam dále a něco exotičtějšího, můžeme doporučit dobře zpracované informace na webech Kanárské ostrovy, Egypt a Tunisko. Na všech těchto stránkách najdete pro výběr dovolené úplně vše, co potřebujete.